Loading Events

Advertising

Duhové Deskohraní LGBT-Friendly Game Night

October 26 @ 17:00 - 23:00 CET

|Recurring Event (See all)

An event every month that begins at 5:00pm on day Last of the month, repeating until 31. October 2020

Event Navigation

Duhové Deskohraní LGBT-Friendly Game Night

Během festivalu Prague Pride jsme uspořádali Duhové deskohraní pro (nejen) LGBT. Večer se vydařil a nám se nechce čekat až na další ročník.
Proto vezmi partu a přijďte si zahrát vaši první hru, kterou vám pomůžeme vybrat a naučíme vás pravidla. Nebo přijď sám či sama a seznam se. Deskohraní je pro malé i velké, experty i amatéry. Máš chuť si zahrát nějakou klasiku nebo nejnovější hry? Máme na 500 her pro větší skupiny, kooperativní hry, sociální hry i hry pro páry.

Further services offered by our partners
(you will be directed to the pages of the partner)

Details

Date:
October 26
Time:
17:00 - 23:00
Website:
https://www.facebook.com/events/371340530486240/

Venue

Bohemia Boards & Brews
Charkovska 18
Prague, 101 00 Czech Republic
+ Google MapNotes on COVID-19

 

Due to the current COVID-19 pandemic, events may be postponed or canceled. Our entire team is working hard to keep the events here on proudout.com up to date.

 

Nevertheless, the events published here may have been postponed or canceled in the meantime. We ask for your understanding. If you want to be absolutely sure, check with the organizer (event website in the details) in advance.

 

Notes on events here on proudout.com

 

Proudout.com is not the organizer of the events. Furthermore, proudout.com isn't responsible for the correctness of the content of the event announcement.

 

For questions about the events, please contact the organizer directly. To update the information about the event, please contact our event team using our contact form.